Donanım 01 ARALIK 2014 / 11:22

Acer projektörleri TCO seviyesine erişti

Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri ile TCO Development tarafından verilen TCO sertifikasını almaya hak kazandı. Geçmişte birçok monitörü ile bu sertifikayı alan Acer, bu defa da projektörleri ile de bu sertifikayı almaya hak kazandı.

TCO Development 1992'den beri cihaz ve ürünleri kalitelerine, enerji verimliliklerine ve çevreye olan etkilerine göre değerlendiriyor. TCO sertifikasını elde etmek için, Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri, yansıttıkları imajların kaliteleri (renk performansı, parlaklık, kontrast, çözünürlük ve imaj boyutu), akustik gürültü kapasitesi, enerji verimliliği seviyelerine göre ve aynı zamanda kullanım ömürleri ve geri dönüştürülebilme imkanlarına göre kapsamlı bir şekilde analiz edildiler.Acer P1383W TCO projektör çok daha kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunan WXGA çözünürlüğüne sahip. Bu da, yüksek parlaklık/kontrast oranı sağlıyor ve barındırdığı Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileriyle bir araya geldiğinde, uzun mesafelerden bile kristal netliğinde imajlar, zenginleştirilmiş detaylar ve yüksek renk doğruluğu veriyor. Ayrıca, bu projektör sinemadaki gibi 3D deneyimleri evinizin konforunda yaşayabilmeniz için DLP 3D özelliğine de sahip.

P1383W TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Çevre dostu P1383W TCO beklemede güç tüketimini yüzde 90'a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini yüzde 70'e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarını sunuyor. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 10 bin saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 5000 ve Eco'da 6000).

P1510 TCO: Büyüleyici projeksiyon & keskin görseller

Acer P1510 TCO projektör sahip olduğu 1080p Full HD çözünürlüğü, yüksek kontrast ve parlaklık (3500 ANSI lümen) oranları, Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileri ve DLP 3D Ready kitiyle kristal netliğinde görseller ve evinizde sinemadaymış gibi 3D eğlence deneyimi sunuyor. P1510 TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Dahası, P1510 TCO çevre dostu olup beklemede güç tüketimini yüzde 90'a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini yüzde 70'e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarına sahip. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 7000 saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 3500 ve Eco'da 5000).

Acer DLP projektörleri birçok nedenden dolayı EMEA'nın en popüler projektörleri. Pazar araştırma şirketi PMA'dan (Pacific Media Associates) alınan rakamlara göre, başka hiçbir marka 2008'den beri EMEA'da Acer kadar DLP projektörleri satmamış durumda. Özel olarak Acer Color Boost teknolojisi tarafından geliştirilen yüksek kaliteli ve her zaman en yeni projeksiyon teknolojisi, zengin, canlıve parlak renkler sağlıyor. DLP çipinin 5 yıl garantisi ise güvenilirliği ve uzun ömürlü renk parlaklığını garanti ediyor. Acer projektörlerinde kullanılan kaliteli Osram ve Philips lambaları hiçbir sınırlama olmadan 1 yıl garantiye sahip.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun