Donanim 19 HAZİRAN 2012 / 11:08

Acer'dan kurumsal kullanıcılara yönelik dizüstü bilgisayarlar

Özellikle kurumsal kullanıcıların sağlam, güvenli ve güçlü sistem ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Acer TravelMate P6 serisi, üç farklı ekran boyutuyla kullanıcılarına verimli performans, güvenli kullanım ve yönetebilirliği bir arada sunmayı hedefliyor. Zorlu profesyonel ortamlarda verimli kullanım sunmayı amaçlayan seri, uzun pil ömrü sayesinde kullanıcılarının işlerinin yarıda kalma ihtimalini en aza indiriyor. Bununla birlikte iş aktivitelerinin daha fazla grafik desteğe ihtiyaç duymasına yüksek tanımlı video, kesintisiz sunum değiştirme, Windows genişletilmiş masaüstü modu desteği ve ekranda gerçek zamanlı düzenleme sağlayan Intel HD Graphics 4000'le cevap veren P6 serisi, kullanıcıların renkli ve canlı imajlara sahip, dikkat çekici görsel performansa ulaşmalarına olanak tanıyor.

Dizüstü bilgisayarların güvenlik problemlerine karşı geliştirilen Acer ProShield özelliğiyle birlikte kullanıcı verileri ve değerli varlıkları koruma altına alan seri, temel özellikleri birleşik bir kullanıcı arayüzünde entegre eden önemli bir güvenlik ve yönetim araçları tek bir paket altında topluyor. Bunun yanı sıra dizüstü bilgisayarı BIOS seviyesinden uygulama seviyesine kadar istenmeyen erişimlere karşı koruma altına alan sistem, BIOS/HDD şifreli önyükleme öncesi kimlik denetimi , dahili parmak izi okuma kartı aracılığıyla alternatif  Windows oturumu açma ve veri koruması için TPM şifresi özelliklerini kullanıcılara sunuyor.

Parmak izi çözümüyle birlikte, yetkisiz erişimlerin önüne geçen P6 serisi, Backup Manager aracılığıyla verileri ve dosyaları kolayca yedekleyerek önemli verileri kazalara ve çarpmalara karşı güven altına alınırken, eRecovery Management'la istenildiği anda kurtarma işlemi yapabiliyor.Dayanıklı dış gövde

Çok yönlü kullanımı geliştirme amacıyla eklenen USB 3.0/2.0 bağlantı noktaları, ekran bağlantı noktası, DVI bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, VGA bağlantı noktası gibi gelişmiş giriş-çıkış noktaları içeren cihaz, güvenli ve dolanmayan kablo yönetimi için ergonomik tasarıma sahip yerleştirme yuvalarına sahip. Her alana sığabilen kompakt bir tasarıma sahip cihaz, tek bağlantı noktasından bağlanabilme özelliğine sahip.

Magnezyum-alüminyum kafesli esnek kasa tasarımı sayesinde tüm dış etkileri eşit şekilde dağıtan cihaz, aşırı baskılara karşı dayanıklı bir tasarıma sahip. Cihaz, metal alaşımlı bağlantı maksimum tutma gücü sağlamak için desteklenmiş bir halkaya sahipken, otomatik kilitleme özelliği dizüstü bilgisayarın kapağının LCD ekranı korumak için sıkıca kapanmasını vadediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun