Donanim 16 ŞUBAT 2012 / 11:35

Acer Aspire S3 Ultrabook'a Avea'dan 'Jet' destek

Acer Aspire S3 Ultrabook'a Avea'dan 'Jet' destek

Acer Aspire S3 Ultrabook, yanında Avea Jet Mobil Modem ile birlikte Electro World Mağazaları'nda satışa sunuluyor. 

Acer Aspire S3 Ultrabook, görüntü teknolojisi ile kenar kalınlığı arasındaki farkı üçte bire indirerek 13.3 inç çerçeve oluşturuyor. Cihazın alüminyum ve sade  tasarımı görsel açıdan kullanıcıyı tatmin edecek nitelikte, bunun yanı sıra ağırlığının 1.4 kilo oluşu cihazı kendi sınıfında iddialı kılan etkenlerden bir diğeri. Cihaz, Acer clear.fi yazılımı ile, kullanıcıların ev veya iş yerlerinde kendi 'bulutlarını' oluşturmasına yardımcı oluyor. Ayrıca bu özellik sayesinde sosyal ağlardaki güncellemeleri takip etmeyi ve içerik paylaşmaya imkan sağlıyor.

Cihazla birlikte verilen Avea Jet Mobil Modem’in yanı sıra, faturasız SIM kart ve 3 ay geçerli olacak 4 GB internet paketi de kullanıcılara cihazla birlikte sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun