Donanim 24 MAYIS 2012 / 14:42

Acer Aspire One 725 Türkiye'de

Acer Aspire One 725 Türkiye'de

Acer, 11.6’ inç ekrana sahip mini dizüstü bilgisayarı Acer Aspire One 725'ı 369 dolara kullanıcıların beğenisine sundu.Aspire One 725, parlak kapağı ve tasarımıyla dikkat çekerken, avuç dayanağının yumuşak mat boyası sayesinde parmak izlerini ve avuç lekelerini önlüyor. 1 inçten daha ince olan ve 1.2 kilo ağırlığındaki dizüstü bilgisayar, 11.6 inçlik ekran boyutuyla rahat taşıma olanağı sunuyor.

Kullanıcılarına HD çözünürlük ve 16:9 en-boy oranıyla yüksek parlaklığa sahip bir Acer CineCrystal LED arka aydınlatmalı ekran sunan cihaz, HD televizyonlara, geniş ekranlı monitör veya projektörlere bağlanabiliyor.

Bunun yanı sıra kullanıcılara AMD APU füzyon teknolojisiyle AMD C işlemci ve AMD Radeon HD 6290 grafikleri birleştirerek kullanıcılara verimli bir kullanım sunan cihaz fotoğraf, belge ve ekran görüntülerinin anında paylaşılabilmesini sağlayan Acer Video Conference Manager özellikli bir Acer HD CrystalEye web kamerayı sunuyor.

Karayip mavisi ve volkanik siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip cihaz, 369 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.