Donanim 29 EYLÜL 2009 / 15:07

Acer A1 Android telefon yolda

Cihazın en hızlı Google Android telefonu olacağı iddia ediliyor.

Cihazın en hızlı Google Android telefonu olacağı iddia ediliyor.


 

Acer aslında mobil pazarı ile ilişkilendireceğimiz bir marka değil. Ancak şirket telefon dünyasına girmek için bazı planlar yapıyor ve Android telefonlar üzerinde bir strateji geliştiriyor. Bunlardan ilki ise hakkında çok konuşulan A1 modeli.

Telefon hakkında bizleri heyecanlandıran şey ise telefonun diğer Android rakiplerinden daha hızlı olan 768MHz Qualcomm 8250 işlemcisi. 5 megapiksel kameraya sahip bu telefon 3.5 inçlik WVGA ekran, GPS, 5.5 mm'lik kulaklık girişi, Bluetooth, HSPA ve 400 saate çıkan standby batarya süresi ile şaşkınlık yaratıyor.

Acer'ın Android tabanlı A1 akıllı telefonu bu ay içinde piyasayı sarsmaya hazırlanıyor ancak bu konuda resmi olarak bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla fiyat konusunda da henüz kesinleşen bir bilgi yok.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun