Donanim 07 TEMMUZ 2009 / 06:18

41 kere maşallah…

BTnet.com.tr için yazdığım 41. köşe yazısı bu. Eh ne diyelim 41 kere maşallah, nazar değmez inşallah…

BTnet.com.tr için yazdığım 41. köşe yazısı bu. Eh ne diyelim 41 kere maşallah, nazar değmez inşallah…

Yaklaşık beş yıldır İnterpromedya bünyesinde çalışıyorum, hem BThaber hem de BTnet.com.tr için birçok yazıya, projeye ekip arkadaşlarımızla birlikte imza attım. BTnet.com.tr'yi yenileme çalışmalarına başladığımızdan bu yana neredeyse üç sene geçmiş. Yayın yöneticisi arkadaşımız Doruktan Türker'in aramıza katılması ise iki yılı aşmış.


Konu sıkıntısına düştüğün için bu satırları yazıyorsun diyenler elbette olacaktır. Ama Türkiye'nin ilk teknoloji haber sitesi olma unvanını elinde bulunduran BTnet.com.tr'nin yeni yüzü için benden istenen köşe yazılarının sayısı 41'i bulunca bu satırlar da kaçınılmaz oldu.


Eylül 2008'den bu yana yeni yüzüyle yayında BTnet.com.tr. Bu zaman zarfında İnterpromedya yayın ilkelerine uyan, taşıdığı unvanın sorumluluğuna sahip, son kullanıcıya daha da yakınlaşan bir yayın oluşturuyor arkadaşlarımız. Zaman zaman bu içeriğe destek verebilmek ise benim gibi bu işin takipçilerinin en büyük mutluluğu.


BTnet.com.tr için ilgililer izin verdiği sürece yazmaya elbette devam edeceğim. Ama bu 41. yazı nazara karşı bir yazı olsun istedim, sizlerin anlayışına sığınarak tabii ki...


Batıl inançsız bir hafta geçirmeniz dileğiyle...