Donanim 07 TEMMUZ 2009 / 06:18

41 kere maşallah…

BTnet.com.tr için yazdığım 41. köşe yazısı bu. Eh ne diyelim 41 kere maşallah, nazar değmez inşallah…

BTnet.com.tr için yazdığım 41. köşe yazısı bu. Eh ne diyelim 41 kere maşallah, nazar değmez inşallah…

Yaklaşık beş yıldır İnterpromedya bünyesinde çalışıyorum, hem BThaber hem de BTnet.com.tr için birçok yazıya, projeye ekip arkadaşlarımızla birlikte imza attım. BTnet.com.tr'yi yenileme çalışmalarına başladığımızdan bu yana neredeyse üç sene geçmiş. Yayın yöneticisi arkadaşımız Doruktan Türker'in aramıza katılması ise iki yılı aşmış.


Konu sıkıntısına düştüğün için bu satırları yazıyorsun diyenler elbette olacaktır. Ama Türkiye'nin ilk teknoloji haber sitesi olma unvanını elinde bulunduran BTnet.com.tr'nin yeni yüzü için benden istenen köşe yazılarının sayısı 41'i bulunca bu satırlar da kaçınılmaz oldu.


Eylül 2008'den bu yana yeni yüzüyle yayında BTnet.com.tr. Bu zaman zarfında İnterpromedya yayın ilkelerine uyan, taşıdığı unvanın sorumluluğuna sahip, son kullanıcıya daha da yakınlaşan bir yayın oluşturuyor arkadaşlarımız. Zaman zaman bu içeriğe destek verebilmek ise benim gibi bu işin takipçilerinin en büyük mutluluğu.


BTnet.com.tr için ilgililer izin verdiği sürece yazmaya elbette devam edeceğim. Ama bu 41. yazı nazara karşı bir yazı olsun istedim, sizlerin anlayışına sığınarak tabii ki...


Batıl inançsız bir hafta geçirmeniz dileğiyle...

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun