Donanim 15 EYLÜL 2009 / 09:45

3G’li Android Telefon Turkcell ile Türkiye’de

Turkcell, Google uygulamalarını içeren, Türkiye’deki ilk Samsung i7500 Android telefonu abonelerine sunuyor.

Turkcell, Google uygulamalarını içeren, Türkiye’deki ilk Samsung i7500 Android telefonu abonelerine sunuyor.


Hızlı ve kaliteli bir internet deneyimi sunan ve Google uygulamalarını (Google search, Gmail, Googletalk, Contacts, Calendar vb) içeren telefon, üzerinde herkesin kolaylıkla uygulama geliştirmesine olanak tanıyan açık kaynak kod özelliğini de taşıyor.

İçerisinde Android’in 1,5 sürümü (Cupcake) yüklü olan telefonpush e-posta destekliyor. 3G’li Android telefonun, 3,2” dokunmatik ekran (AMOLED, 16Milyon Renk), SGPS (GPS ve Baz İstasyonlarının yardımıyla kapalı mekanlarda da konum belirleyebilen), 5Mp Flashlı Autofocus kamera, Gsensor (hareket algılayıcısı), D compass (dijital pusula), Wifi 802.11b/g, yakınlık sensörü, ışık sensörü, 8GB hafıza, ses ve video kayıt gibi özellikleri bulunuyor.

Turkcell aboneleri, Samsung Android akıllı telefonlara 14 Eylül itibarıyla  peşin veya kontratlı kampanyalarla sahip olabilecekler.

www.turkcell.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun