Donanim 23 ARALIK 2010 / 11:44

3D Blu-ray yarışına Pioneer da katılıyor

Pioneer’ın yeni oynatıcıları içeriğin iPhone ya da iPad’le kontrol edilmesini sağlıyor.

Pioneer’ın yeni oynatıcıları içeriğin iPhone ya da iPad’le kontrol edilmesini sağlıyor.


Pioneer’ın bir süredir geliştirilme aşamasında olan yeni 3D Blu-ray oynatıcıları sonunda piyasaya sunuluyor. iApple desteğiyle gelen Elite markalı yeni oynatıcılar BDP-41FD ve BDP-43FD, yüksek kaliteli bileşenleri ve ev otomasyonuyla bütünleşen ayarlarıyla geliyor.

Yerleşik hafızaya sahip oynatıcılar, internet bağlantısı için Ethernet çıkışlarına sahip ve ekstra ücretle sunulan kablosuz bağlantıya imkan veren adaptörle birlikte geliyor. Oynatıcılarda ayrıca YouTube, Netflix ve Pandora dahil Pioneer’ın internet TV uygulamaları da yer alıyor.

Apple iOS platformuna sahip oynatıcılar içeriğin iPhone, iPod Touch ya da iPad’le kontrol edilmesine olanak sağlıyor. Elite BDP-41FD yurt dışında 399 dolar ve BDP-43FC ise 499 dolardan satışa çıkmış durumda.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun