Donanim 03 TEMMUZ 2012 / 14:37

3 boyutlu yazıcılar ofislere taşınıyor

3 boyutlu yazıcılar ofislere taşınıyor

Özellikle tasarım ve inovasyon peşinde koşan şirketlerin yardımcısı olması beklenen MOJO, 10 bin avronun altındaki fiyatıyla işletmelere göz kırpıyor.Teknoloji ve tasarım alanında faaliyet gösteren İnfoTRON, 3 boyutlu yazıcı MOJO'yu Türkiye'de piyasaya sürdü. Tasarım ve inovasyonları ile ön plana çıkan firmalara hitap eden MOJO, şirketin verdiği bilgilere göre, 10 bin avronun altına inen dünyanın en ucuz 3 boyutlu yazıcısı ünvanını elinde bulunduruyor.

İnfoTRON, pahalı olarak bilinen 3 boyutlu yazıcıları, ilgi duyan herkesin alabileceği fiyata çekerek yaygınlaşmasını sağlamayı hedefliyor.

MOJO ürün geliştirme süreç planlamalarının içinde yer alarak tasarımların, teslim süresinin azaltılmasını hedefliyor. Ayrıca fonksiyonel prototipler üretilerek, olası tasarım hataları önceden görülüyor, olası maliyet kayıplarının da önüne geçiliyor.
ETİKETLER : infotron mojo 3d yazıcı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun