Donanim 10 OCAK 2012 / 15:54

27 inçlik All-in-One tanıtıldı

All-in-One akıllı televizyona karşı

Lenovo’nun hepsi bir arada kategorisindeki yeni modeli IdeaCentre A720, 24.5 mm çerçevesiz ekranıyla dikkat çekiyor. Cihazın önümüzdeki dönemde internet bağlantılı televizyonlarla rekabete girmesi bekleniyor.Hepsi bir arada bilgisayarlar Mac'leri hatırlatıyor. Tüketicilere televizyonla bilgisayarın birleştiği ürün olarak sunulan bu sınıf henüz beklenen patlamayı yakalamadı. Bunun belki de en önemli sebebi ne bilgisayardan alınan performans gibi güçlü, ne de televizyonlardaki gibi sade olmasıdır. Şimdilerde incelmeye başlayan hepsi bir arada cihazların önümüzdeki dönemde internet bağlantılı televizyonlarla rekabete gireceğini göreceğiz.

Hepsi bir arada bilgisayarlara önem veren bilgisayar üreticilerinden Lenovo'nun yeni tasarımı, dünyanın en incesi olarak tanıtıldı. IdeaCentre A720, Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce grafik teknolojilerine sahip. Ayrıca Eye Distance System (göz koruma sistemi-ekrana yakınlaştığında uyarıyor), 8 GB bellek, 1TB kapasiteli disk, Wi-fi, Bluetooth, DVD okuyucu gibi özellikleri bulunan A720, yakında ülkemizde de satışa sunulacak. Ancak henüz tarih ve fiyat bilgisi verilmedi.
Özellikleri:

Ekran: 27 inç

İşlemci: Intel 2.nesil Core i7 işlemci

Hafıza: 8GB

HDD: 1TB

Ağırlık: 11.6 kg.

Ölçüler: 658x224.8x490.5 mm.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun