Donanim 09 NİSAN 2010 / 11:58

23 Nisan kostümleri "sahibinden" geliyor

Veliler, çocuklarının 23 Nisan'da kullanacağı kıyafetleri sahibinden.com'dan edinebilirler.

Veliler, çocuklarının 23 Nisan'da kullanacağı kıyafetleri sahibinden.com'dan edinebilirler.


Tüm dünyadaki çocukların bayramı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl 90. kez kutlanıyor. Bu kapsamda yapılan gösterileri neşeyle sunan çocukları izlemek keyifliyken, kostümlerini hazırlamak bir o kadar zor oluyor.

Sahibinden.com 16 ayrı kategoride 23 Nisan kostümleri sunuyor. Bando kostümünden gösteri kostümüne, tarihi kostümden palyaço kostümüne kadar birbirinden farklı kostümlere ulaşılabiliyor. Ayrıca "megafoto" özelliği sayesinde bu kostümler detaylı olarak incelenebiliyor ve alternatifler değerlendirilip fiyat araştırması yapılabiliyor.

Şu an 23 Nisan gösterileri için ihtiyaç duyulan; Kafkas halk dansları kostümünden padişah kostümüne, İspanyol dans kıyafetinden balerin kıyafetlerine kadar birçok alternatif mevcut. Hazır kostümlerin yanı sıra istenirse özel modeller tasarlanması konusunda da yardım alınabiliyor. Bu kostümler satın alınabileceği gibi, aynı zamanda ihtiyaca bağlı olarak 20 TL'den başlayan fiyatlarla kiralanabiliyor.

Ayrıca evin bir köşesinde bulunan ve artık kullanılmayan eski müsamere kostümleri de satılarak veya kiralanarak yeni bir hediye almak için bütçe yaratılabiliyor. Ayrıntılı bilgilere www.sahibinden.com/22685028 ve www.sahibinden.com/11933312 adreslerinden ulaşmak mümkün.

YORUMLAR
fazilet 02 NİSAN 2011 / 18:41 0 0
çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun