Donanim 29 EYLÜL 2011 / 20:38

2011 model Walkman'ler Türkiye'de

2011 model Walkman'ler Türkiye'de

Üç yeni modelin öne çıktığı Walkman serisinde çarpıcı değişiklikler görülüyor. Yine de taşınabilir müzik çalarların piyasadan silinmeye başlamasına sebep olan akıllı telefonların avantajları cihazlarda bulunmuyor.

[caption id="attachment_35494" align="alignnone" width="455" caption="Sony Walkman A860"][/caption]

Taşınabilir müzik çalar devri iletişim merakının artmasıyla son buluyor. Müzik kalitesinden önce iletişimi tercih eden kullanıcılar akıllı telefonlarından müzik dinlemeyi tercih ediyor. Bu nedenle daralan müzik çalar piyasasında Sony'nin yeni bir yol bulması için radikal değişikliklere gidebileceği düşünülüyordu. Ancak beklenen olmadı ve iPod Touch muadili, internet bağlantısı bulunan bir Walkman karşımıza çıkmadı.

- S-Master MX Dijital Amplifikatörlü ses kalitesi ile öne çıkan Walkman NWZ-A860 serisi, 2.8 inç duyarlı LCD dokunmatik ekrana sahip ve Bluetooth ile kablosuz deneyim sunuyor. 5 Clear Audio Technologies ile yüklü gelen cihaz, Sony’nin geliştirdiği yeni kuşak S-Master MX dijital amplifikatör teknolojisi ile parazit düzeylerindeki bozulmaları azaltıyor.

- Walkman NWZ-E460 serisi 50 saatlik dinleme, 10 saat video izleme imkanı veren pil ömrü, Karaoke ve şarkı sözü gösterme özelliğine sahip. Bu model görünüş olarak klasik Walkman serilerine benziyor.

[caption id="attachment_35495" align="alignnone" width="455" caption="Sony Walkman E460"][/caption]

- Walkman NWZ-W260 serisi ise suya karşı dayanıklı, kablosuz, yıkanabilir, giyilebilir ve yeni rahat takma özelliğirahatlııkla taşınabiliyor. Ayrıca bir önceki modelden yüzde 25 daha hafif olan cihaz, sadece üç dakika şarj olduğunda 60 dakikalık dinleme süresi sunuyor. Tam şarj olduğunda da 8 saatlik dinleme süresi küçük cihazda kullanıcılara sunuluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun