Donanim 29 NİSAN 2010 / 06:23

2010'un en iyi bilişimcileri belirlendi

Kadir Has Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Şenliği kapsamında yılın "En HAS Bilişimcileri" ödüllendirilecek.

Kadir Has Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Şenliği kapsamında yılın "En HAS Bilişimcileri" ödüllendirilecek.


Kadir Has Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Şenliği kapsamında, bu yıl 8. kez gerçekleştirilen yılın "En HAS Bilişimcileri" belirlendi. Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından oluşturulan ve oylanan anket sonucunda ödüle layık görülen 2010 Yılının En "HAS" Bilişimcileri 29 Nisan Perşembe günü saat 11.00'da üniversitenin Cibali Kampüsü - Haliç Salonu'nda yapılacak olan törenle ödüllerini alacak.

"En Has Bilişimciler"den bazılarını sıralamak gerekirse, en çok beğenilen popüler bilişim dergisi CHIP, en çok beğenilen geniş band internet servis sağlayıcısı da TT-NET oldu.

Yenilikçi bilişim ürünü kategorisinde en fazla Apple iPHONE 3Gs beğenilirken, en çok beğenilen BT Eğitim Merkezi'ne BilgeADAM layık görüldü. En çok beğenilen perakende teknoloji satış noktası MediaMarkt seçilirken, en çok beğenilen dizüstü bilgisayar markası ise TOSHIBA oldu.

Masaüstü Bilgisayar Markası kategorisinde en çok beğenilen marka HP, 3G İletişim Çözümü konusunda en çok Turkcell-VINN beğenildi.

Online alışveriş sitesi kapsamında en çok hepsiburada.com, insan kaynakları sitesi kategorisinde ise en çok kariyer.net beğenildi.

Öğrencilerin oylarıyla en çok beğenilen havayolu web sayfası THY olurken, en çok beğenilen internet bankacılığı ise Garanti Bankası oldu.

Bunların yanı sıra, en çok beğenilen bilişim-paylaşım forumu donanimhaber.com, en çok beğenilen spor sitesi de fanatik.com.tr olarak seçildi.

Son olarak öğrencilerin en çok beğendiği Antivirüs Programı Ad-aware olurken, web sitesi en fazla beğenilen müzik grubu ise MFÖ oldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun