Donanim 12 KASIM 2010 / 14:28

'Tarz' telefon yeniden satışa sunuldu

General Mobile'ın yoğun ilgi gören telefonu DST Diamond yeniden piyasaya sunuldu.

General Mobile'ın yoğun ilgi gören telefonu DST Diamond yeniden piyasaya sunuldu.


İlk Haziran ayında satışa sunulan DST Diamond modeli özellikle kadın kullanıcılardan oldukça ilgi gördü. Görünümüyle fark yaratan telefonun, gelen bilgilere göre, 10 binlik satış rakamına ulaşarak stokları tükendi.

Ancak telefon tekrar satışa sunuldu. Çok büyük özellikleri olmasa da görüntüsü ve farklı kullanımıyla ilgi çeken telefon 399 liradan alıcı bulacak.

DST Diamond'ı hatırlayalım

Bluetooth, Java gibi bağlantı özellikleri de bulunan DST Diamond ile kablosuz veri transferinde MSN, Yahoo Messenger, Google Talk, Skype, Twitter ve Google arama motoruna, hatta Facebook'a bağlanmak da mümkün.

512 megabayt dahili, 256 megabayt harici hafızası olan Diamond, 7'ye 7 santimetrelik boyutlarına 3.2 megapiksellik kamera, stereo hoparlör, Mp3, Midi, WAV ses programlarını; AMR ses kaydediciyi, AVI, 3GP, MP4 video oynatıcı programları sığdırabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun