Dizüstü 12 TEMMUZ 2016 / 14:29

Yeni Acer Predator 17X duyuruldu

Türkiye’de satışa çıkan yeni Acer Predator 17 X dizüstü bilgisayar, mobil oyun deneyimini zenginleştiren hız aşırtma seçenekleri ve masaüstü bilgisayar seviyesinde bileşen özelliklerine sahip.

Acer yeni Predator 17 X dizüstü bilgisayar, mobil oyun deneyimine hız aşırtma ve masaüstü bilgisayarlar seviyesinde performans sunuyor. Predator 17 X yüksek performans için NVIDIA GeForce GTX 980 grafik kartı ve özel bir üç fanlı soğutma sisteminden yararlanıyor. Acer Predator 17 X ile hız aşırtma özelliğini kullanan oyuncular CPU için 4.0GHz'e kadar, GPU için 1310MHz'e kadar ve VRAM için 3.7GHz'e kadar olan hızlara ulaşabiliyorlar. Bilgisayar aynı zamanda 17.3 inç G-SYNC ekran paneline sahip. FHD IPS (1920 x 1080) veya UHD IPS (4K 3840 x 2160) ekran ile temin edilebilen NVIDIA G-SYNC teknolojisi, ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve teklemeyi en aza indirmek için ekranın yenileme oranını eşleştiriyor.Hızlı veri aktarımı için üç SATA-SSD RAID 0 dizisinde DDR4-2133 bellek ve kurumsal seviyede NVMe PCIe katı hal sürücüleri ile güçlendirilen bilgisayar, Killer DoubleShot Pro Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının birlikte çalışabilmesini de sağlıyor.

Predator 17 X ayrıca ısı dağıtımını maksimuma çıkaran hız aşırtma için yüksek performans sağlayan yeni bir üç fanlı soğutma sistemi barındırıyor. Ayrıca, yüksek performans ve soğutma verimliliği için sunucu ortamlarında da kullanılan bir buhar odası ısının dağıtılmasına yardım ediyor. Predator 17 X aynı zamanda toz birikimini önlemek ve ısı dağıtımını geliştirmek için ters dönüşlü iki yüksek hızlı fandan yararlanan DustDefender ve CoolBoost sistemlerine sahip.Acer’ın PredatorSense yazılımı hız aşırtma modları, klavye makro profilleri ve favori oyunlar ve ayarlanabilir aydınlatma yapılandırmaları için programlanabilir tuşlar gibi gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Ek olarak, Predator 17 X’in arkadan aydınlatmalı klavyesi özelleştirilebilir bir RGB aydınlatmasına da sahip.

Predator 17 X dizüstü bilgisayarlar Türkiye’de 8999TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
ETİKETLER : Acer Predator 17X
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun