Dizüstü 21 AĞUSTOS 2013 / 17:40

MIIX' in Tercih Edilebilir Klavyesi

Lenovo Miix’in Quick flip olarak adlandırılan AccuType klavyesi  hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilme özelliği sağlıyor.Lenovo Miix, 1 cm kalınlığında, 580 gram ağırlığında ve 10.1 inç genişliğindeki ekranıyla hafif bir tablet. Intel işlemci ve Windows 8 yazılımı ile tercih edilebilir klavye kullanımı Miix'e diz üstü bilgisayar etkisi veriyor.

Miix’te entegre Intel HD grafik çözümü, 2 GB bellek ve 64 GB dahili depolama alanı var. 10 saat pil ömrü olan tablet, bağlanabilirlik için Bluetooth 4.0, WiFi ve/veya opsiyonel 3G-GPS özelliklerine sahip.

Üründe, kullanıcı deneyimini güvenlik ve destek uygulamaları, internet çözümleri, çoklu ortam ve verimlilik yazılımlarıyla geliştirmek üzere önceden yüklü yazılımlar da yer alıyor.
ETİKETLER : Lenova Miix tablet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun