Dizüstü 19 EKİM 2016 / 11:35

​Dell’in yeni dizüstü bilgisayar serisi XPS13 ve Inspiron 15

Dell, küçük boyutlu bilgisayarlarda geliştirilmiş görsel deneyim ve performans imkanı sağlayan XPS 13 ve Inspiron 15 yeni dizüstü bilgisayar serilerini satışa sunuyor.

Dell, gelecekteki kariyerinizin ilk sayfasını yazmanız, hiç gitmediğiniz bir ülke hakkında bilgi edinmeniz, favori TV dizinizin bölümlerini arka arkaya izlemeniz ve daha fazlası için en iyi görsel deneyimleri ve canlı grafikleri sunan yeni XPS ve Inspiron dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. Birden çok boyut, renk ve özellik alternatifi ile Dell'in yeni PC serisi, her bir bireyin, öğrencinin ve ailenin eğlence, bilişim ve içerik oluşturma ihtiyaçlarını karşılıyor.
Birinci sınıf performans, taşınabilirlik ve görsel uyum için tasarlanmış ve üretilmiş yeni XPS 13, neredeyse çerçevesiz InfinityEdge ekranıyla fark yaratıyor. Halen var olan en küçük 13” dizüstü bilgisayar olan XPS 13, şimdi daha fazla güç ve daha uzun pil ömrü sunuyor.
XPS 13’ün sahip olduğu özellikler ise şu şekilde sıralanıyor:
•             Yeni ve güçlü 7. nesil Intel Core işlemciler
•             FHD çözünürlükte 22 saat ve QHD+ çözünürlükte 13 saate1 kadar uzun pil ömrü sunan yeni, daha büyük 60WHr pil
•             Güçlü ve güvenilir WiFi bağlantısı için yeni Killer 1535 Kablosuz-AC teknolojisi
•             Dell'in özel, neredeyse çerçevesiz ve birinci sınıf Full HD ve UltraSharp QHD+ InfinityEdge ekranı
•             11 inç çerçeve içinde göz alıcı 13,3” ekran
•             Piyasadaki en küçük 13” dizüstü bilgisayar ve en yakın rakibinden yüzde 17 daha küçük2. 1,22 kg’dan (2,7 lb) başlayan ağırlık ve 9-15 mm ölçülerinde süper incelik
•             Olağanüstü dayanıklılık ve göz alıcı tasarım için işlenmiş alüminyum, karbon fiber ve Corning Gorilla Glass kullanımı
 
Inspiron 15 5000 Dizüstü Bilgisayarlar
Olağanüstü değerler sunmak için tasarlanan Inspiron 15 5000, tek PC'yi paylaşan bireyler ve aileler için mükemmel bir çözüm olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.
Yeni Inspiron dizüstü bilgisayaların sahip olduğu özellikler şu şekilde sıralanıyor:
•             Taşınabilirlik için yeni daha ince tasarım ve eğlenceli renk alternatifleri4
•             İsteğe bağlı dokunmatik ekran özelliği ile en iyi grafikler için canlı, isteğe bağlı FHD ekran
•             TrueColor3, görselleri ve videoları iki kat canlı ve gerçekçi kılıyor
•             Windows Hello özellikli isteğe bağlı kızılötesi kamera, sadece bir bakış ile giriş yapmanıza izin verir (sadece 15” FHD dokunmatik özelliğe sahip versiyonda)
•             Ekstra depolama alanı ve video izlemek için DVD sürücüsü
•             En son Intel 7. nesil Core i7 işlemciler, geniş depo alanı ve isteğe bağlı gizli grafiklere kadar uzanan özellikleri ile hızlı, çabuk tepki veren performans
 
Satış fiyatları
XPS13 3.999TL’den başlayan tavsiye edilen fiyatlarla Inspiron 15 5000 ise 1599TL’den başlayan tavsiye edilen fiyatlarla satışa sunuluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun