Depolama 03 NİSAN 2015 / 13:13

WD My Passport X’i görücüye çıkardı

Western Digital, özellikle oyuncular için üretilen 2 TB depolama alanına sahip taşınabilir sabit sürücü My Passport X’i tanıttı.2 TB My Passport X sürücüsü, Xbox One ya da PC’ye bağlanıldığında, 50 ekstra oyuna kadar oyunculara depolama alanı sağlıyor. Xbox One ve PC sabit sürücülerinde önceden satın alınan oyunları silme zorunluluğunu gideriyor ve oyuncuların oyuna dönmesine imkan sağlarken “kapasite dolu” uyarı mesajlarını da kaldırıyor. Oyuncular, My Passport X’i, kaydedilmiş oyunları indirmeye gerek kalmaksızın, arkadaşlarının sitemlerinde oyun oynamak üzere kullanabiliyor.

USB 3.0’ın gücü kullanıcılara, My Passport X taşınabilir sürücü ile ayrı bir güç kaynağı gerekmeksizin hızlı bir şekilde dosyalara giriş ve kaydetme imkanına sahip. Basit kurulum ekran yönergeleriyle yedekleme için genişletilmiş depolama alanı, oyun içeriklerini dakikalar içerisinde saklama ve depolama imkanı sunuyor.

WD İçerik Çözümleri Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Tony Tate, My Passport X taşınabilir sürücünün, kapasiteyi genişletmek için hızlı ve kolay bir yol sunduğunu ve mobil oyunlar için genişletilmiş bir kütüphane sağladığını dile getiriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun