Depolama 31 TEMMUZ 2014 / 13:17

Toshiba, Canvio Basics ile depolamayı kolaylaştırıyor

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., yüksek hızlı ve kolay depolama özellikleri sağlayan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk’i duyurdu. Kompakt tasarımı ve USB 3.0 teknolojisiyle güçlendirilmiş harici sabit disk, ister masanızda ister hareket halindeyken yüksek hızlı dosya transferi sağlıyor.2 TB’a kadar farklı kapasite seçeneklerine sahip olan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk; verilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı depolamak ve gittiğiniz her yere taşımak için mükemmeldir. Dahili darbe sensörü ve pil ömrünü uzatan Ramp Loading teknolojisi özellikleriyle bu taşınabilir depolama çözümü, size, tüm gerekli belgelerinizi, dijital içerik ve değerli anılarınızı güvende tutmanın gönül rahatlığını veriyor. Canvio Basics, yazılım yüklenmesine gerek kalmadan Microsoft Windows ile kullanıma hazır. Aynı zamanda bir önceki donanım üzerinde bulunan geleneksel bağlantılarla da kullanılabiliyor.

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter, “Tüketiciler günlük yaşamlarında, dijital verilerini aktarabilmek için daha hızlı ve kapsamlı çözümler arıyorlar. Biz tüketicilerimizin içeriklerini korurken bunu yapabilmeleri için sürekli yeni yollar geliştirmeye çalışıyoruz. Tüketiciler ev sınırları içerisinde basit bir yedekleme sunan çözümlerin çok ötesinde çözümler arıyor, Canvio Basics taşınabilir sabit disk, verilerini hareket halindeyken bile güvenli bir şekilde saklamak isteyenler için mükemmel bir çözüm” dedi.

Canvio Basics taşınabilir sabit disk, 500GB, 1TB ve 2TB’lık modelleriyle ve herhangi bir zamana ait olmayan klasik siyah mat gövdesi ile pazara sunuluyor. Microsoft® Windows® 8.1, 8 ve 7 ile uyumlu olan Canvio Basics, 5Gb/s ve üzeri aktarım hızına ve 2 yıllık garanti süresine sahip.

Özellikler

·      Kapasite: 2 TB’a kadar

·      Arayüz: USB 3.0

·      Aktarım Hızı: 5 Gb/s’e kadar

·      Ortalama Arama Süresi: 12 dk

·      Cache Bellek: 8MB

·        Boyut:

·        500GB/1TB: 119 mm (D) x 79 mm (G) x 15 mm (Y)

·      2TB: 119 mm (D) x 79mm (G) x 20.5 mm (Y)

·      Renk: Siyah

·      Ağırlık: 240g max

İçerik

·        Toshiba Canvio Basics taşınabilir sabit disk

·        USB 3.0 Kablo (USB 2.0 ile uyumlu)

·        Hızlı Kurulum Rehberi

·      2Yıl Sınırlı Garanti Süresi

Sistem Gereksinimleri 

·       Microsoft® Windows® 8.1, 8, 7,

·       USB 2.0 ya da USB 3.0 Port Uyumlu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun