Depolama 17 MAYIS 2013 / 12:34

Sandisk ve WD melez yapıda buluşuyor

SanDisk'in flash bellek teknolojisiyle WD'nin sabit disk teknolojisini içeren karma depolama cihazları üretmek için iki firma işbirliğine gitti.İki şirket, SanDisk'in birinci sınıf flash bellek teknolojisini ve WD'nin birinci sınıf sabit disk teknolojisini içeren karma depolama cihazları üretmek üzere işbirliğine gitti. SanDisk, WD Black katı hal karma sürücü (SSHD) için dünyanın en ince 2,5 inç SSHD çözümü olan, WD tescilli karma teknoloji ve endüstri standardı SATA IO teknolojisini kullanan bir SanDisk iSSD depolama cihazı sunuyor. SanDisk iSSD, müşterilerin git gide büyüyen dijital içerik taleplerini karşılamak için geniş bir depolama alanı sağlıyor. Bunun yanı sıra flash özellikli hız; veri üretme ve cevap verme becerisini ultra ince bir biçim katsayısı içinde sunan bu SSHD'ye zarif bir performans dengesi, düşük güç tüketimi, uygun maliyet ve güvenilirlik sağlıyor.

SanDisk Müşteri Depolama Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Kevin Conley işbirliğiyle ilgili, “SanDisk'in bu heyecan verici yeni karma ürünlerde WD ile birlikte çalışmasından mutluluk duyuyorum” derken WD Müşteri Bilişim Başkan Yardımcısı Matt Rutledge ise şunları söyledi:
“WD Black SSHD’ler, SanDisk’in eşsiz flash bellek deneyimi ve teknolojisini WD'nin sabit disk bilgisi ile birleştiriyor. SSHD’ler olağanüstü bir sabit disk benzeri kapasite, ince biçim faktörü ve sadece flash bellek çözümleri ile elde edebileceğiniz bir performans seviyesi sunuyor. WD, SanDisk ile birlikte çalışarak her iki teknolojinin en iyi yanlarını bir araya getiriyor. Bu ürünler, devam etmekte olan SSHD/flash depolama devriminde bir kilometre taşıdır.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun