Depolama 01 AĞUSTOS 2016 / 11:32

Huawei OceanStor V3 çözümleriyle iş sürekliliği sağlıyor

Huawei Kurumsal İş Çözümleri, OceanStor V3 depolama çözümleri ile kurumlara performans ve ölçeklenebilirlik sunuyor.

Günümüzde bankacılıktan telekomünikasyona kadar birçok farklı sektör, kritik görevler özelinde, hem sistem hem de verinin güvenilirliği konusunda, farklı çözüm arayışları içinde olabiliyor. Servislerin sürekliliği ve gitgide artan yeni gereksinimlerin karşılanması için, yenilikçi iş modelleri her zaman gündemin üst sıralarında yer buluyor.
 
Farklı çalışma platformları ve değişken şartlar, işletmeler için kritik hizmetlerin stabil operasyonundan emin olmayı gerektiriyor. Erişilebilirlik yönünden, HyperMetro fonksiyonuna sahip OceanStor V3 depolama çözümleri ile Huawei Active-Active İş Sürekliliği Çözümü, web sunucularından, veri tabanı gruplarına, Load Balancer’lardan, transmisyon cihazlarına ve ağ cihazlarına uçtan uca Aktif-Aktif yedeklemesi sağlıyor. Cihazla ilgili bir aksama yaşandığında ya da tüm veri merkezinin durma olasılığı dâhilinde, iş sürekliliği çözümü hizmetlerin kesintisiz olarak devamlılığını mümkün kılıyor.
 
HyperMetro özelliğinin kullanımı, veri depolama ünitelerinin herhangi birinde arıza olduğu durumda, devam eden hizmetlerin etkilenmemesini sağlıyor. Veri merkezleri eklendiğinde ve iş modelleri değiştiğinde aynı özellik, bir merkezde sorun olsa dahi işin çevrimiçi kalması için, Active-Active DC şema kurulmasına da yardımcı oluyor.
 
Huawei OceanStor Unified depolama sistemlerinin uzaktan çoğaltma olanaklarıyla birleştirilmesi ve BCManager yazılım takımının felaket yönetim kabiliyetleri de öne çıkan diğer önemli unsurlar. Dual-center yedekleme, üç merkezi içerecek şekilde geo-yedekleme düzenlemesi sayesinde daha fazla geliştirilmiş bulunuyor. 
 
SPC-1 Performans Değerlendirmeleri
Huawei Kurumsal İş Çözümleri, bir SSD üreticisi olmanın verdiği bilgi birikimiyle erişilebilirlik açısından OceanStor’un temel I/O işlemleri, katma değerli yazılım uygulamalarının ve disk mimarisi üzerine en etkili teknolojileri devreye alıyor. Optimizasyonlar, SSD’nin avantajlarının tamamen kullanılmasını, performansın arttırılmasını ve OceanStor OS’le tamamıyla bütünleşmesini sağlıyor. Bu avantajlar, birleştirilmiş Flash depolama sitemlerinde endüstriye liderlik eden bir performansı da beraberinde getiriyor. Çözüm seviyesinde inşa edilmiş HA (High Availability) ile Huawei Depolama çözümleri, temel servisleri ayakta tutuyor.
 
ETİKETLER : Huawei OceanStor V3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun