Depolama 30 MAYIS 2013 / 15:26

"Doğru depolama kazancınızı artırır"

Treo Bilgi Teknolojileri, işverenlere teknoloji yatırımlarına gereken önemin verilmesi konusunda çağrı yaptı.Teknoloji konusunda yanlış yatırımların şirketlere büyük zararlar verebileceğinin belirtildiği açıklamada şirketler için çok kıymetli olan bilgilerin, depolama çözümü kullanılmazsa bir anda yok olabileceğine dikkat çekildi. Açıklamada depolama seçimi yaparken bütçe kadar istenilen hizmete uygun içeriklere de dikkat etdilmesi gerekliliği vurgulandı.

'HP StoreServ 3PAR Workshop' etikliğine katılan Treo Bilgi İşlemleri Genel Müdürü Evren Ballı konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;
“Treo Bilgi Teknolojilerinin  21 Mayıs tarihinde gerçekleştirmiş olduğu HP StoreServ 3PAR çalıştayı ile katılımcılarına 3Par’ın özellikleri ince ayrıntıları ile anlatılmakla kalmayıp ürünün tüm özellikleri ve farklı veri depolama cihazları arasındaki farklılıkları yapılan testler ile gösterilmiş oldu. Çalıştayda kullanılan tüm ekipmanlar Treo Demo Merkezi bünyesinden kullanıldı ve özel olarak hazırlanmış olduğu senaryolar çalıştay boyunca uygulamalı olarak gösterildi hatta katılımcılarında kullanabilmesi için özel olarak dizayn edildi.”

Çalıştay boyunca HP 3PAR StoreServ Ailesi, Donanım Mimarisi, Yönetim GUI, CLI, Sanallaştırma Konsepti, Virtual Domain, Thin Technologies, Virtual Copy, Virtual Lock, Recovery Manager, Remote Copy teknolojileri incelendi ve yapılan sunumlar ile HP StoreServ 3Par veri depolama cihazı tanıtıldı.
ETİKETLER : Treo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun