Depolama
Depolama
WD’nin 4 Ayrı Amaca Hizmet Eden, Dahili Depolama Çözümleri Western Digital, WD Blue, WD Black, WD Red ve WD Purple’la, depolama çözümlerinde farklı ihtiyaçlara farklı alternatifler sunuyor.   Depolama çözümlerinde dünya lideri olan Western Digital Corporation ("Western Digital”) (NASDAQ: WDC) dahili ...
15 ARALIK 16 / 10:36
Depolama
Huawei OceanStor V3 çözümleriyle iş sürekliliği sağlıyor Huawei Kurumsal İş Çözümleri, OceanStor V3 depolama çözümleri ile kurumlara performans ve ölçeklenebilirlik sunuyor.
Alp Yaşar Terlemez 01 AĞUSTOS 16 / 11:32
Depolama
Red Hat, Linux konteynerlere özel kalıcı depolama çözümünü tanıttı Red Hat, Gluster Storage çözümünün en son sürümünü duyurdu. Tanıtılan yeni sürüm, konteyner tabanlı ürünler geliştiren OpenShift geliştiricilerine daha fazla esneklik ve etkinlik kazandıracak.
Alp Yaşar Terlemez 13 TEMMUZ 16 / 10:37
Depolama
Seagate'ten 10 TB'lik sabit disk Ünlü sabit disk üreticisi Seagate, 10 TB'lik bir sabit disk üretmeyi başardı. Şirket, bu ürünüyle veri merkezlerini hedefliyor.
Rusen Gobel 13 OCAK 16 / 15:57
Depolama
WD Purple 4 TB inceleme WD'nin sürekli kayıt için tasarladığı, hızı değişken sabit diski Purple 4 TB inceleme konuğumuz oluyor.
Rusen Gobel 04 ARALIK 15 / 15:22
Depolama
U2 EMC'nin desteğiyle yol almaya devam ediyor U2’nun son turnesinde yaratıcı ekibin terabaytlarca veri akışı ve arşivi, EMC'nin sunduğu flash depolama çözümleri üzerinde gerçekleşti.
Ekrem Uçman 26 EKİM 15 / 13:32
Depolama
Radore hedef büyüttü Radore, şehrin göbeğindeki 2 bin 500 metrekarelik lokasyonunda fiber ve metro ethernet ağ altyapısına doğrudan erişim sağlayan bir yapı üzerinde müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına özel hizmet sunuyor.
Ekrem Uçman 19 EKİM 15 / 16:33
Depolama
Verbatim'den Mac'ler için özel taşınabilir disk DataStar, Verbatim’in Mac’ler için özel üretilen yeni taşınabilir diskini duyurdu. Verbatim Store n’Go model harici disk, USB 3.0 destekli ve enerji tasarrufu yazılımı Green Button ile birlikte satışa sunuluyor.Verbatim ürünlerinin Türkiye ...
bulentn 22 EYLÜL 15 / 12:36
Depolama
Verisini işleyen şirketlerin karı artıyor Şirketlere veri işleyerek kar artırmanın yollarını gösteren Universe Konferansı, gelecek beş yılın en çok konuşulacak teknoloji trendinin büyük veri yönetimi olduğunu gösterdi.Amsterdam'da, Nisan ayının son günlerinde veri analitiği uygulamaları ...
Haber Merkezi 30 NİSAN 15 / 10:54
1 2 3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun