Datacenter Dynamics 03 ARALIK 2012 / 10:03

Veri merkezlerinin geleceği DatacenterDynamics Converged etkinliğiyle İstanbul'da şekillenecek

4 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan DatacenterDynamics Converged, dünya standartlarında veri merkezleri stratejilerini yönetmek adına insanların, uygulamaların ve teknolojilerin tek çatı altında nasıl bir araya geleceğini sorgulayacak. Veri merkezlerine odaklı bir etkinlik olan ve konunun uzmanlarıyla sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirerek Türkiye'de veri merkezi sektörünün gelişimine ve vizyonun gelişmesine katkıda bulunan DatacenterDynamics Converged, 4 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

DatacenterDynamics Converged, Türkiye’de veri merkezi sağlayıcılarının, işletmecilerinin ve kullanıcılarının karşılaştığı güncel sorunları adreslemeyi ve çözüm yolları sunmayı hedefliyor.

Konferansta kurumlar veri merkezine yönelik uygulamalarını örnek başarı hikayeleri eşliğinde marka bağımsız olarak aktarma şansı bulurken, son kullanıcılar da etkinliğin sunduğu bilgi ve iletişim platformu sayesinde ihtiyaçlarına uygun çözümleri tanıma fırsatı yakalıyor.

Bu yıl 700 kişi civarında katılım bekleniyor

Etkinlik, Türkiye'nin en büyük ilk 100 şirketinin üst düzey yöneticileri başta olmak üzere sektörün önde gelenlerinin yakın ilgisiyle karşılanıyor. Bu yıl Gençlik ve Spor Bakanlığının veri merkezi kurulum hikayesini anlatacağı konferansa Ankara'nın da ilgisi büyük.

"Veri Merkezi Kurulumu ve Yönetimi", "BT Optimizasyonu" ve "Dışkaynak Stratejileri" olmak üzere üç farklı konuya odaklanan konferansta, DCIM, SaaS, IaaS, sanallaştırma, bulut bilişim, ağ ve kablolama, ağ ve anahtarlama, depolama, sunucu, soğutma, güç kaynağı ve kabin üreticileriyle sistem entegratörleri sponsor olarak yer alıyor.

Konferans sırasında kurulan stantlarda şirketlerin ürünlerini sergilediği alanlar da özellikle çözüm ihtiyacı içinde olan katılımcılar açısından fayda oluşturuyor. Konferansa bu yıl 700 civarında katılım hedefleniyor.

Etkinliğin sponsorları arasında ABB, IBM, Climaveneta, Emerson, HP-Microsoft, Munters, TE, Schroff, Piller, Panduit, Deerns, CA, Future Facilities, M+W Group, Raritan, Corning, Exagate, Rittal, Protek, Hes Cabling, Surat Teknoloj, Stulz, Eaton, ISB, Siemon, Dogus, Leviton, Kent Development, Canovate ve EuroDiesel yer alıyor.
DatacenterDynamics Converged İstanbul
4 Aralık 2012 – İstanbul Kongre Merkezi

Detaylı Bilgi ve Program İçin: www.datacenterdynamics.com/tr/node/61026
Kayıt için:
Zeynep Selek – (212) 414 27 02
ETİKETLER : datacenter dynamics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun