CES 2017 09 OCAK 2017 / 10:48

Alcatel A3 XL Neler Sunuyor?

Alcatel'in en yeni akıllı telefonu 4G bağlantısı, parmak izi tanıma ve 6 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranıyla muhteşem bir ses kalitesi satışa sunulacak. Alcatel A3 XL’e dair tüm detaylar haberimizde...

 

Büyüleyici bir deneyim için geniş,  6 inç HD ekran sunan Alcatel 4G bağlantı özellikleriyle hızlı bağlantı ve parmak izi tanıma özelliği güvenlik parolosıyla yola çıkmış gibi görünüyor.
 

Markanın üst segmente konumlandırdığı Alcatel A3 XL yeni ve göz alıcı bir tasarım anlayışının ürünü ve en belirgin özelliği ise etkileyici bir görüntü deneyimi, canlı renkler ve 3D dokular sunan 6 inçlik HD ekranı.

 

Büyük ekranlı ve tamamen 4G uyumlu bu yeni akıllı telefon kullanıcıların çok çeşitli oyun deneyimleri yaşamasına olanak tanıyor. Telefon çeşitli özel uygulamalarla yüklü bir şekilde sunuluyor ve üst seviye teknolojiyi uygun bir fiyata kullanıcılara sunuyor.
 


 

TCL Communications Akıllı Bağlantı Departmanı Başkan Yardımcısı Vittorio Di Mauro, A3 XL hakkında şunları söyledi: “Bu yeni ve büyük ekranlı Alcatel A3, yaratıcılıkta sınır tanımayan kullanıcılarımızın en iyi HD filmleri izlerken her açıdan mükemmel bir multimedya deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. Bu deneyime yüksek hacimli veri transferi gerektiren oyunlar da dahil. Kısacası kullanıcılar A3 XL'e harcadığı paranın karşılığını fazlasıyla alıyor.”

Çoklu fonksiyona sahip yeni parmak izi okuyucusu

 

Parmak izi tanıma özelliği her ne kadar yeni bir özellik olmasa da Alcatel bu özellikle gelen aramaları yanıtlamak, fotoğraf çekmek, belgeleri şifrelemek ve diğer uygulamalara kolayca erişmek için de kullanmayı amaçlıyor.

 

Vittorio Di Mario sözlerini şöyle sürdürdü: “Parmak izi tanıma özelliğinin, daha yüksek güvenlik ve kolay erişimin yanı sıra dikkat çeken bir diğer yanı ise bu özelliği sunduğumuz fiyat seviyesi. Bizim misyonumuz akıllı telefonları herkes için daha erişilebilir, ekonomik ve eğlenceli hale getirmek. Bunu Alcatel A3 XL ile başardık ve bu telefon bütçesini sarsmadan bütün teknolojik özellikleri bir arada görmek isteyenler için harika bir seçenek.”

 

Alcatel A3 XL’in Avrupa pazarına yılın ikinci çeyreğinde girmesi beklenirken satış fiyatıyla ilgili net bir rakam balirtilmiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun