Bilişim 27 AĞUSTOS 2012 / 15:05

ZyXEL Türkiye Bilişim Zirvesi‘ 12’ye katılıyor

Bu yıl 12’ncisi düzenlenecek ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi'ne katılacak ZyXEL Türkiye yöneticileri, yapacakları sunumlarla kablosuz iletişim çözümleri ve internette güvenlik konularında katılımcıları bilgilendirecek.

İletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL Türkiye, ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ‘12’ye katılmaya hazırlanıyor. 11-13 Eylül 2012 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde ‘Sonraki Adım’ teması ile gerçekleştirilecek etkinliğin sponsorları arasında yer alan ZyXEL Türkiye, bilişim sektöründen profesyonellerle bir araya gelerek, sektördeki son gelişmeler doğrultusunda geliştirilen yeni çözümler hakkında katılımcıları bilgilendirecek.

Etkinliğin ikinci günü olan 12 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’te başlayacak teknoloji sunumlarında söz alacak olan ZyXEL Türkiye Servis Sağlayıcı ve Dijital Ev Kıdemli Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Şamil Doğan, “Evimizden İş Yerlerimize Kablosuz İletişim Çözümleri” başlıklı bir sunum yapacak.

Doğan, kablosuz teknolojilerin dünü, bugünü ve yarınını değerlendireceği sunumunda, ZyXEL çözümlerinin yanı sıra iyi bir kablosuz iletişim için nelere dikkat edilmesi gerektiği konusuna da değinecek. ZyXEL Türkiye Kurumsal Çözümler Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Ömer Faruk Erünsal ise, “İnternet ve Yerel Ağ Güvenliği” başlıklı sunumunda, internetten ve yerel ağdan gelen tehditlerin evrimi, internet güvenlik algısında yaşanan değişim ile ZyXEL çözümleri hakkında bilgi verecek.

Bilişim Zirvesi'12 için kaydınızı yaptırdınız mı?

Bilişim Zirvesi’12, bu yıl 11-13 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Sütlüce Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

3 gün boyunca birbirinden ilginç konu ve konuşmacıların konuk olacağı bu etkinliğe kaydınızı yaptırmak ve programın güncel haline ulaşmak için Bilişim Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun