Bilişim 14 NİSAN 2011 / 14:55

Yurtiçi Kargo kargoyu parmaklarınızın ucuna getiriyor

Yurtiçi Kargo, İnternet Şube sayesinde tek tıkla adresten kargo gönderme konforunu yüzde 25 indirimle bireysel kullanıcılara sunmaya başladı.Yurtiçi Kargo, giderek artan internet kullanımına paralel olarak sürekli sanal ortamda işlem yapmaya alışmış kişilere daha hızlı ve daha kolay hizmet vermeyi hedefleyen İnternet Şube hizmetini bireysel kullanıma sundu.

İnternet Şube ile adresten veya şubeden gönderi yapılabilecek, kredi kartıyla gönderinin ödemesi gerçekleştirilebilecek, gönderinin aciliyetine göre standart veya VIP (ekspres) hizmetler, ambalaj ve sms ürünleri seçilebilecek, e-mail ile teslimatta bilgilendirme alınabilecek, şubelerin haritadaki konumları, iletişim bilgileri sorgulanabilecek, çağrı merkezine direkt mesaj gönderilebilecek, e-ticaret siparişleri sorgulanabilecek ve fiyat hesaplanabilecek.

bireysel.yurticikargo.com sayfasından üye olan kullanıcılar, internet şube aracılığı ile yapacakları tüm gönderilerinde yüzde 25 indirim fırsatından yararlanabilecekler.
ETİKETLER : yurtiçi yurtiçi kargo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun