Bilişim 07 KASIM 2012 / 21:09

Yüce Erim'e Oracle'da yeni görev

Yüce Erim'e Oracle'da yeni görev

Türkiye bilgi teknolojileri sektörünün tanınmış isimlerinden Yüce Erim, Oracle CAT (Türkiye ve Orta Asya) Bölgesinde İş Uygulamalarından Sorumlu Direktör olarak atandı. Türkiye bilgi teknolojileri sektörünün tanınmış isimlerinden Yüce Erim, 1 Kasım 2012 itibarıyla, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi İş Uygulamalarından sorumlu Direktör olarak Oracle’da göreve başladı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezunu olan Erim, NCR Bilgi İşlem Sistemleri, Digital Equipment Türkiye, Compaq Computer, Sun Microsystems ve Software AG gibi şirketler de dahil olmak üzere 25 yılı aşkın BT sektörü deneyimine sahiptir.

1 Kasım 2012 tarihinden itibaren Oracle CAT Bölgesindeki görevine başlayan Erim, evli ve 2 çocuk babası.

Erim'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun