Bilişim 29 ŞUBAT 2016 / 12:56

YouTube video kaldırma sürecine el koydu

YouTube 'video kaldırma sürecine odaklanmış' bir ekiple, bu süreçte karşılaşılan hataları en aza indirmeyi amaçlıyor.

Video kaldırma sürecinde karşılaşılan sorunlar YouTube'un başını uzun süredir ağrıtıyor. Bu konuda önemli çalışmalar gerçekleştiren platform, kullanıcılardan gelen uyarıları dikkate almış gibi görünüyor. 

Videoları yayından kaldırma sürecine yönelik özel bir ekip kuran YouTube, bu sayede hem hata yapma payı oldukça yüksek olan video kaldırma sürecini daha rahat kontrol edebilecek hem de gelir konusundaki adaletsizliği de son vermiş olacak. 

Bu hamleyle beraber özellikle müşteri ilişkileri konusunda önemli bir aşama yapacak olan video paylaşım platformu, her ne kadar video kaldırma sürecinden yaşanan sorunların eskiye oranla oldukça düştüğünü açıklasa da, bu hamleyle birlikte ileride karşılaşılacak sorunların önünü şimdiden almış olacak. 

Konuyla ilgili detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun