Bilişim 21 EYLÜL 2011 / 16:38

Yeni nesil Intel Core işlemcisi olanlara müjde: Yeni sürücüler grafik hızını yüzde 37 artırıyor

Sandy Bridge işlemciniz varsa hemen tıklayın!

Intel'in Sandy Bridge kod adıyla isimlendirdiği yeni nesil Core işlemcilerine sahip bir bilgisayarınız varsa, yeni sürücüler size dahili grafik işlemcisine dayalı oyun ve uygulamalarda yüzde 37 performans artışı vaat ediyor. Tabii bu performans artışı Intel'in kendi işlemcisi üzerinde yer alan dahili grafik yongasını kullandığınız uygulamalar için geçerli. Bazı bilgisayarlar Sandy Bridge işlemcisine sahip olsalar da grafik işini harici grafik çözümlerine vermeyi yeğliyorlar, ki böyle bir çözüme sahip olduğunuz çoğu senaryoda mantıklı olan da bu.

Aslında hem harici grafik çözümünün, hem Sndy Bridge işlemcisinin bir arada olduğu sistemlerde ikisini birlikte kullanabilecek bir çözüm ne kadar güzel olurdu...

Sandy Bridge işlemcinize yüzde 37 grafik performansı sağlayacak sürücüleri buradan indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun