Bilişim 15 TEMMUZ 2011 / 09:52

Yeni MacBook Air'ler haftaya çıkıyor

Bu da şu anda piyasada olanların fiyatlarının indirime gideceği anlamına geliyor. Alacağınız varsa acele etmeyin, azıcık daha bekleyin.Apple iç kaynaklarından sızan bilgiler, Amerika'da yeni MacBook Air serisinin önümüzdeki hafta çıkacağına işaret ediyor. Aslında ürünlerin bugünlerde çıkması bekleniyordu, ancak daha önce duyulan dedikodular öyle görünüyor ki 1 hafta gecikmeli olarak hayata geçecek.

Yeni nesil MacBook Air'lerde 4 GB bellek en düşük standart haline gelirken, kullanılan SSD disk seçenekleri de 128 ve 256 GB olarak güncellendi. Bu artık 64 GB SSD belleklerin Apple tarafından bu tarz cihazlarda tercih edilmeyeceği anlamına geliyor. Intel'in ikinci nesil Core işlemci serisi olarak tanıttığı Sandy Bridge işlemciler de yine serinin bir diğer özelliğini oluşturacak.

Özetle bugünlerde bir Mac almaya hazırlanıyorsanız bekleyin. Yenilere bir bakıp öyle karar verirsiniz, olmadı eskisini indirimli alıp gidersiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun