Bilişim 23 MAYIS 2014 / 16:47

Yeni ana akım dijital

Digital Age Summit, 27 Mayıs 2014’te Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek.  Yeni ana akım dijital kapsamında bu yıl sekizincisi düzenlenen Digital Age Summit 2014‘ün açılış konuşmasını  Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, moderatörlüğünü ise  yapacak Serdar Kuzuloğlu yapacak.

Konferansta ; Davos Dünya Ekonomi Forumu’nda 100 etkili medya lider ismi arasında yer almış ve Amerika’nın ulusallaşmış medya uzman ismi Jeff Jarvis, Web Psikoloğu isimli  kitabıyla çevrimiçi davranışı inceleyen Nathalie Nahai, dijital reklamcılıkta ünlü blogger’larla beraber çalışan isim Dave Trott, “Big Data” dijital dönüşüm ve dijitalde medya performansı hakkında konuşacak ölçümleme konusunda uzman isim Piet Hein Van Dam, Nielsen Pazarlama Müdürü Erdem Tolon’un takdim edeceği Kognitif Nörobilim dalında PhD sahibi Dr. Jane Leighton, Vodafone Türkiye Bireysel Servisler Direktörü Ömer Gökhan Kuyucu ve The Coca-Cola Company İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun