Bilişim 05 OCAK 2016 / 11:59

Yazılım Buluşmaları'na geri sayım başladı

TÜTEDAGİM - Araştırma Geliştirme ve İnovasyon Merkezi ve Etkin Proje işbirliği ile gerçekleştirilen Yazılım Buluşmaları'nın üçüncüsü için geri sayım başladı.

TÜTEDAGİM - Araştırma Geliştirme ve İnovasyon Merkezi ve Etkin Proje işbirliği ile gerçekleştirilen “Yazılım Buluşmaları” etkinliğinin üçüncüsü 6 Ocak 2016  tarihinde gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında, yazılım şirketlerindeki profesyoneller tarafından ayda iki kez Çarşamba akşamları bir konu hakkında özel bir sorun ve çözümü için workshoplar düzenleniyor. Etkinliğin bu haftaki konuşmacısı Doç. Dr. Mehmet Göktürk "Yazılım Mühendisliğinde Kullanıcı Merkezli Tasarım İlkeleri" konusunda katılımcılara bilgi verecek.

“Yazılım Buluşması” etkinliği Bostancı Plus Hotel’de gerçekleştirilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun