Bilişim 21 OCAK 2014 / 15:00

Wincor World başlıyor

Bankacılık ve perakende teknolojilerinde son yeniliklerin tanıtıldığı Wincor World 2014 Almanya’nın Rheda-Wiedenbrück bölgesinde başladı. Üç gün sürecek etkinlikte Wincor Nixdorf’un birçok yeni ürünü de sahne alacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Wincor Nixdorf CEO’su Eckard Heidloff “Etkinliğimiz dünyanın dört bir yanından BT karar vericileriyle bankacılık ve perakende uzmanlarını bir araya getiriyor. Burada üç gün boyunca 50’nin üzerinde sunum ve paralel oturum gerçekleşecek ve sektörün dinamiklerini birlikte belirleyeceğiz” dedi.

Wincor World'de yeni müşteri deneyimleri, elektronik ödeme uygulamaları, inovatif ürün ve süreçler ve iş modellerinde yenilikler ve gelişmeler paylaşılacak. Etkinlikte,  ödeme ekosisteminin önemli isimlerinden Mark DiGregorio ve Jean-Yves Chalaye konuşmaları gerçekleştirilecek.Etkinlik toplam 90 farklı ülkeden 500 ziyaretçi şirket, Wincor Nixdorf platformunu kullanan 45 iş ortağının katıldığı ve yüzün üzerinde gazeteci tarafından takip ediliyor.
Bankacılık ve perakende sektörlerine donanım, yazılım ve ilgili hizmetleri içeren BT çözümleri sunan Wincor Nixdorf;  sektörel ve endüstriyel özel  çözümler geliştiriyor ve dış kaynak hizmetleri de sunuyor. 41’ü kendi iştiraki olmak üzere 90’dan fazla ülkede 9.000 üzerinde çalışanı ile faaliyet gösteren Wincor,   geniş  şube ağını işleten şirketler için çözümler sağlamak ve müşteri ilintili süreçlere çözüm geliştiriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun