Bilişim 21 OCAK 2014 / 15:00

Wincor World başlıyor

Bankacılık ve perakende teknolojilerinde son yeniliklerin tanıtıldığı Wincor World 2014 Almanya’nın Rheda-Wiedenbrück bölgesinde başladı. Üç gün sürecek etkinlikte Wincor Nixdorf’un birçok yeni ürünü de sahne alacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Wincor Nixdorf CEO’su Eckard Heidloff “Etkinliğimiz dünyanın dört bir yanından BT karar vericileriyle bankacılık ve perakende uzmanlarını bir araya getiriyor. Burada üç gün boyunca 50’nin üzerinde sunum ve paralel oturum gerçekleşecek ve sektörün dinamiklerini birlikte belirleyeceğiz” dedi.

Wincor World'de yeni müşteri deneyimleri, elektronik ödeme uygulamaları, inovatif ürün ve süreçler ve iş modellerinde yenilikler ve gelişmeler paylaşılacak. Etkinlikte,  ödeme ekosisteminin önemli isimlerinden Mark DiGregorio ve Jean-Yves Chalaye konuşmaları gerçekleştirilecek.Etkinlik toplam 90 farklı ülkeden 500 ziyaretçi şirket, Wincor Nixdorf platformunu kullanan 45 iş ortağının katıldığı ve yüzün üzerinde gazeteci tarafından takip ediliyor.
Bankacılık ve perakende sektörlerine donanım, yazılım ve ilgili hizmetleri içeren BT çözümleri sunan Wincor Nixdorf;  sektörel ve endüstriyel özel  çözümler geliştiriyor ve dış kaynak hizmetleri de sunuyor. 41’ü kendi iştiraki olmak üzere 90’dan fazla ülkede 9.000 üzerinde çalışanı ile faaliyet gösteren Wincor,   geniş  şube ağını işleten şirketler için çözümler sağlamak ve müşteri ilintili süreçlere çözüm geliştiriyor.