Bilişim 20 AĞUSTOS 2014 / 13:15

Webrazzi Summit 25 Eylül'de Swissotel'de

25 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Summit 2014, bu yıl Mike Butcher, Nicolas Brusson, Robin Wauters, Or Offer gibi isimleri ağırlayacak.Geçen sene 500’ü aşkın şirket ve 1500 katılımcıya ev sahipliği yapan etkinlikte bu yıl, sosyal medya, e-ticaret, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar gibi konular söz konusu olacak.

Turkcell, TEB, Yandex, Intel, Ford Otosan, Crenvo İK, Metrics 34, Sociomantic, 212, kliksa.com ve Tmob, GIS Danışmanlık, karnaval.com ve Start Up’ın sponsoru olduğu Webrazzi Summit 2014’te Web Arts Kurucu ve CEO’su Andre Morys, Mubi Kurucu ve CEO’su Efe Çakarel, Aslanoba Capital’in Kurucusu Hasan Aslanoba, Hoteltonight Yönetici Direktörü Heather Leisman, Y Combinator Ortağı Kristy Nathoo, Duolingo Kurucu Ortağı ve CEO’su Luis von Ahn, Techcrunch Avrupa Editörü Mike Butcher, LaMetric Kurucu ve CEO’su Nazar Bilous, Blablacar Kurucu Ortağı Nicolas Brusson, Arabnet Kurucu ve CEO’su Omar Chritidis, Similar Web Kurucu Ortağı ve CEO’su Or Offer, Tech.eu Kurucu Editörü Robin Wauters ve Square Kurucu Ortağı Jim McKelvey yer alacak.
Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal düzenlenen etkinlikle ilgili; “Bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Webrazzi Summit’in artık bir konferans olmaktan çok, Türkiye’de her geçen gün gelişen internet sektörünün değerli oyuncularının bir araya gelmesinden doğan güçlü bir enerjiyi ifade ediyor. Bugüne kadar her yıl katlanarak artan ziyaretçi sayısı, 80 bine yakın canlı yayın izleyicisi bize Webrazzi Summit’in ne kadar önemli bir boşluğu doldurduğunu gösteriyor. Dünyanın yakından izlediği konuşmacılarımız sektörün entelektüel gelişimine büyük katkı sağlıyor, katılımcılarımız da bu deneyimden faydalanabiliyor. Bu yıl da çok zengin bir içerik ile 2015 yılında isimlerini sıklıkla duyacağımız çok özel isimleri konuk ediyoruz. Türkiye’de önümüzdeki yılın dijital gündemini şimdiden yakalamak isteyenlere Webrazzi Summit’i kaçırmamalarını öneriyorum ” dedi.
ETİKETLER : webrazzi summit 14
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun