Bilişim 22 HAZİRAN 2016 / 17:05

WD Pro Serisi depolama çözümleri duyuruldu

My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro ürünlerinden oluşan WD Pro serisi içerik üreten tasarımcıların yanında video ve fotoğraf profesyonellerine yönelik depolama çözümleri sunuyor.

Depolama teknolojileri ve çözümlerinde çözümler sunan Western Digital Corporation Western Digital, My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama ve My Cloud Pro Serisi ağa bağlı depolama (NAS) ürünlerini içeren WD Pro serisini tanıttı. Özellikle tasarımcıları hedef alan WD Pro Serisi ile kullanıcılar dış çekimde, stüdyoda veya evde kurgu yaparken içeriklerini kolayca depolama imkanına sahip oluyorlar. Adobe Creative Cloud ile uyumlu olan My Cloud mobil uygulamasını kullanan ürünler içeriklerin kolay düzenlenmesi, akıcılığı ve paylaşımı açısından Plex Media Server ve My Cloud OS 3 yazılımı ile uyumlu olarak üretildi.My Passort Wireless Pro
My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, kullanıcıların çekim ve kayıt yaparken diz üstü bilgisayarlarını beraberlerinde taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ürün, doğrudan Wi-Fi kablosuz bağlantısını kullanarak, uyumlu kameralardan dosyaları otomatik olarak yedekliyor. Sürücüye bağlı durumdaki sekiz adede kadar aygıttan gelen bilgileri kaydedip düzenliyor ve aktarabiliyor. Cihaz aynı zamanda bir yerleşik SD kart okuyucusunun yanı sıra bir USB 2.0 portunu da içeriyor. 3TB’a kadar kapasitesi olan My Passport Wireless Pro, 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.My Cloud Pro Serisi Ağa Bağlı Depolama (NAS)
Toplamda 32TB’a kadar depolama sunan My Cloud Pro Serisi NAS ise, yedekleme düğmesiyle kameralardan, bellek kartı okuyucularından ya da diğer USB depolama aygıtlarından içeriye veri aktarımı yapabiliyor. Bunun yanında My Cloud Pro Serisi NAS’ın transkodlama özellikleri, 4K video da dâhil popüler formatlarda da uyumlu çalışmasını sağlıyor.
 My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, Temmuz ayı My Cloud Pro Serisi NAS aygıtları ise Ağustos ayı itibariyle Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda, yetkili satış noktalarında ve wdstore.com’da bulunablecek.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun