Bilişim 07 EYLÜL 2011 / 15:03

Wall Street Journal teknoloji ekibi İstanbul'a geliyor

Ünlü ekonomi gazetesi Wall Street Journal Avrupa’nın teknoloji ekibi, Türkiye’deki teknoloji dünyasının girişimci ve yatırımcılarıyla tanışmak için İstanbul’a geliyor. Etohum ve Özyeğin Üniversitesinin sponsor olduğu buluşma 13 Eylül Salı günü 18:00-21:00 saatleri arasında Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan Etohum, girişimci ve yatırımcıları Wall Street Journal Tech Europe ekibiyle bir araya getirmeye hazırlanıyor. Buluşmaya katılanlar kendi girişim ve yatırımlarını Wall Street Journal Avrupa’nın teknoloji ekibine tanıtma şansı bulacak.

Wall Street Journal teknoloji editörü Ben Rooney’nin de yer alacağı buluşma, Türk internet dünyasındaki son durumun Wall Street Journal aracılığıyla geniş kitlelere ulaştırılması ve uluslararası platformda tanınırlık sağlanması açısından önem taşıyor.

Konuyla ilgili konuşan Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, “Türk girişimci ve yatırımcıların seslerini duyurmaları için ortam yaratmak bizim için büyük önem taşıyor. Bu nedenle girişimci ve yatırımcılara bugüne kadar yaptıklarını ve gelecekte yapmak istediklerini Wall Street Journal gibi önemli bir yayınla paylaşma fırsatı verecek bu buluşmayı destekliyoruz” dedi.

Teknoloji dünyasında tüm girişimci ve yatırımcıların davetli olduğu buluşmaya katılmak için http://groupspaces.com/WSJEurope/item/169390/register adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Wall Street Journal Avrupa teknoloji ekibi İstanbul’a bölgenin önde gelen teknoloji merkezlerindeki yatırımcı ve girişimcilerle tanışmak için çıktığı 10 şehirlik bir tur kapsamında geliyor.

10 Eylül günü Tel Aviv’de başlayan tur, 30 Eylül Dubai’de son bulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun