Bilişim 09 MAYIS 2011 / 14:02

Vodafone ücretsiz vRead uygulamasıyla kitabı dergiyi iPad'e taşıyor

Vodafone uygulaması kitap ve dergileri iPad'e taşıyor

Vodafone, yeni uygulaması vRead ile kullanıcılarına iPad’lerinden önde gelen medya gruplarının yayınladığı dergi, kitap ve gazete içeriklerine ulaşma imkanı sunuyor.Vodafone tarafından kullanıma sunulan vRead uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indiren kullanıcılar, deneme süresi boyunca ücretsiz olarak kullanıma sunulan yayınlarla dijital dergi deneyimi yaşama imkânı buluyorlar. Tanıtım kapsamında vRead deneyimi sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunuluyor.

vRead uygulaması, Vodafone Türkiye kullanıcılarına iPad üzerinden birebir gazete ve dergi deneyimi sağlamasının yanında tek bir cihazda onlarca kitap, dergi ve gazetenin taşınmasına da fırsat veriyor.
ETİKETLER : e-dergi e-kitap vodafone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun