Bilişim 24 ARALIK 2015 / 14:07

Vodafone Karakartal’dan Beşiktaşa 1,5 milyonluk destek

Vodafone Türkiye’nin Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında hayata geçirdiği “Vodafone KaraKartal” platformu birinci yılını doldurdu.

Beşiktaşlıların Vodafone portföyünden diledikleri tarifeyi seçip, tarifeye ek aylık üyelik bedeliyle hem takıma destek oldukları hem de Vodafone avantajlarından yararlandıkları Vodafone KaraKartal platformuna bir yılda 650 bin Beşiktaşlı üye oldu. Platform, Beşiktaş JK’ya ise 1,5 milyon TL katkı sağladı.
 
Platformun bir yılın sonunda ulaştığı rakamlar ve gelecek dönem hedefleri, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk’un katılımıyla düzenlenen basın toplantısında paylaşıldı.
 
Milyonlarca dakika, SMS ve internet hediye edildi
 
Vodafone KaraKartal platformu, son 1 yılda Beşiktaşlılara özel pek çok deneyim sundu. Bu dönemde, Vodafone KaraKartal’lılara 55 milyon dakikayı aşkın konuşma, 25 milyondan fazla SMS ve 25 milyon MB’ın üzerinde mobil internet hediye edildi. Yaklaşık 7 bin KaraKartal’lıya tribünden maç izleme imkânı sunulurken, 600 KaraKartal’lıya forma, 120 KaraKartal’lıya da imzalı top hediye edildi. Ayrıca, 13 KaraKartal’lı Beşiktaş’ın Avrupa’daki deplasman maçlarına gitme şansı elde ederken, Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne konuk olan 10 KaraKartal’lı takımla öğle yemeği yedi, 45 KaraKartal’lı da futbolcularla fotoğraf çektirdi ve antrenman izledi. Diğer yandan, platformun birinci yıldönümüne özel olarak, KaraKartal’lı mevcut abonelere 1 ay geçerli 1000 dakika veya 1 GB mobil internet, yeni abonelere ise 3 ay geçerli 3000 dakika veya 3 GB mobil internet hediye edildi.
 
Yeni dönemde yeni deneyimler sunulacak
 
Vodafone, KaraKartal platformu kapsamında üyelere yeni dönemde yeni deneyimsel faydalar sunmaya devam edecek. Buna göre, Vodafone KaraKartal’lılar yılda 4 kez özel günlerde Başkan Fikret Orman’dan, Teknik Direktör Şenol Güneş’ten veya futbolculardan arama alarak bu önemli isimleri cep telefonlarından duyabilecekler. Diğer yandan, yapımı devam eden Vodafone Arena’ya ilk koltukları yerleştirecek ve ilk çimi ekecekler. Vodafone KaraKartal’lılar, Beşiktaş'ın efsane isimleriyle maç izleme ayrıcalığı yaşayacak ve deplasman maçlarına birlikte katılma imkânı da bulacaklar. Ayrıca, Burger King, Digiturk, Sarar ve Yemeksepeti gibi markalarda özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun