Bilişim 15 HAZİRAN 2012 / 12:20

Vodafone cep telefonlarınız daha iyi çeksin diye şemsiye yaptı

Güneşin kavurduğu yaz sıcaklarında, cep telefonlarının çekmediği tatil beldeleri için birebir. Vodafone, Booster Brolly adını verdiği şemsiye şeklindeki yeni icadının özellikle kırsal alanlarda cep telefonlarının sinyal alamama sorununa çare olacağını düşünüyor. Kışın kendinizi yağmurdan, yazın güneşten korumak için kullanabileceğiniz bu şemsiyenin üzerinde yer alan anten düzeneği, cep telefonunuzun sinyal kalitesini artırmak için özel olarak tasarlanmış.

Dahası da var. Şemsiye üzerinde yer alan güneş enerjisi hücreleri sayesinde cep telefonunuzun sinyal kalitesini yükseltirken, aynı zamanda güneş enerjisiyle şarj olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Kamp ateşiyle cep telefonunu şarj edebilen ocaktan sonra gördüğüm en güzel şey bu olsa gerek.

Konu şemsiye olunca icadın İngiltere'den çıktığını da söylememize gerek yok herhalde. Henüz deneme aşamasında olan ürünle ilgili detaylı bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.
YORUMLAR
Mustafa 22 HAZİRAN 2012 / 13:59 0 0
Vodafone şemsiyeyi açmış hayırlı olsun :) Diğer operatörlerde bunun ardında kalmaz eminim.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun