Bilişim 27 HAZİRAN 2016 / 12:09

Viznet çıtayı yükseltiyor

Viznet; yeni çalışmaları ve yatırımlarıyla sürekli yükselişe geçen başarı grafiğini 2 yeni ödülle taçlandırdı

Kısa süre önce başlattığı şirket vizyonundaki köklü yenilikler ve birbiri ardına tamamladığı büyük projelerle son zamanlarda adı, bilişim sektörünün orta şeridinde oldukça sık geçmeye başlayan Viznet; yeni çalışmaları ve yatırımlarıyla sürekli yükselişe geçen başarı grafiğini 2 yeni ödülle taçlandırdı.

6-7 Mayıs’ta düzenlenen Fortinet Partner Sync 2016 Konferansında takdim edilen “Growth Partner of the Year 2015” ödülünün ardından; 24 Mayıs‘ta da Hilton Kozyatağı’nda düzenlenen etkinlikte Manage Engine’in Türkiye distribütörü Vitel Veri İletişim tarafından “2016 Gelişen İş Ortağı” ödülüne layık görüldü.

Başarılarının sırrı ve aldıkları ödüllerle alakalı konuşan Viznet’in sahibi Beşir Kayar şöyle konuştu;

“Gerek Fortinet, gerekse de ManageEngine markaları ile gerçekleştirdiğimiz ortaklıklar ve yatırımlar sırasında kendimizden çok müşterilerimizi ve projelerimizi düşünerek kararlar almaya çalışıyoruz.
Bakım, onarım ve teknik destek konularında kapsamlı bir satış sonrası hizmet ağımız olsa da Viznet olarak biz; satış için müşteriye en doğru ve kaliteli ürünü sunmanın, en önemli satış sonrası hizmeti olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple de müşterilerimizden aldığımız her teşekkür ve layık görüldüğümüz her ödül, bizi hep daha iyisine ulaşmamız gerektiğini hatırlatan yegâne motivasyon kaynaklarımızdır.” 
ETİKETLER : viznet