Bilişim 24 NİSAN 2015 / 13:37

VeriPark büyüme hamlelerine devam ediyor

VeriPark, Türkiye'de Microsoft’un en yetkin SharePoint iş ortaklarından biri pozisyonunda bulunan enova:’yı bünyesine katarak, 2015’teki büyüme hamlelerine bir yenisini ekledi. Bilişim teknolojileri pazarının önemli markalarından “enova:”nın 100% hissesini satın alan VeriPark CEO’su Özkan Erener satın almayla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; “enova: satın alması, VeriPark’ın portal ekosisteminde çok daha etkin çalışmalar gerçekleştirmesi adına son derece önem taşımaktadır. Özellikle İnsan Kaynakları alanında kayda değer çalışmalar yürüten enova:’nın, VeriPark ürünleri ile beraber çok daha kolay ulaşılabilir çözümler sunmak konusunda rakipsiz bir noktaya gelmesini hedeflemekteyiz.”

2000 yılının başlarından bu yana kurumsal intranet portalleri, internet ve extranet portal çözümleri, kurum içi doküman yönetimi, iş süreçlerinin geliştirilmesi, kurumsal uygulama entegrasyonu ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım geliştirme konularında faaliyet gösteren enova:, aynı zamanda Microsoft'un önde gelen iş ortaklarından biri konumunda. VeriPark ile yapılan anlaşmayı değerlendiren enova: Genel Müdürü Beni Melamet, “VeriPark ile hayata geçen işbirliği enova: markasının bulunduğu pozisyonunu daha da güçlendirmesine yol açacağına olan inancımız tam. Farklı alanlarda derinlemesine uzmanlaşmış iki firmanın enerjisi ile enova:’nın yeni nesil çözümler geliştirme konusunda öncü ve lider bir konuma gelmesini planlıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Veripark
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun