Bilişim 24 EYLÜL 2014 / 09:51

Verinin güvenli depolanması her sektörde sorun

Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara yenilikçi ürünler temin etmek için son teknolojilerden yararlanıyor. Veri depolama alanında kullanıcı merkezli bir yaklaşım sunan firma, kişisel bulut servisi kurulmasına olanak sağlayıp, sınırsız depolama imkânlarının keşfedilmesini mümkün kılıyor.


Verinin güvenli olarak depolanması ve erişilmesi, her sektör için temel bir sorun teşkil ediyor. Müşterilerinin temel ihtiyaçlarına yönelik çözümleri sunan firmalar, öncelikli olarak güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için çaba ve zaman harcıyorlar. Sunulan çözümlerde dinamik ve çok yönlü olabilmek ise başarıya giden yolu aralıyor. Güvenlikte gücünü ortaya koyamayan firmaların sektörde tutunmasının çok zor olduğunu söyleyen Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Synology olarak sağladığımız yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri mevcut. Güvenli, verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.” dedi.

Ölçeklenebilir ve esnek çözümlerle verilere her yerden ulaşma olanağı

Synology'nin sunduğu kapsamlı ürün ve servis portföyünün büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve ev tipi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşıladığını belirten Yiğit, verilere istenilen zamanda, istenilen yerden erişebilmenin günümüz dünyasındaki öneminin de altını çizdi: “Artan veri miktarı ile birlikte sağladığımız çözümlerin önemini de artıyor. Nerede olunduğu ve hangi cihazın kullanıldığından bağımsız olarak verilere erişip paylaşmak için güvenli ve hızlı bir yol sağlıyoruz. Ayrıca daha güçlü bir veri koruması ile mükemmel erişilebilirlik özelliklerini bir araya getiriyoruz. Bu faktörler, kurumların ve son kullanıcıların iş süreçlerindeki aksamaları ortadan kaldırıyor. Ayrıca hibrid bulut olanakları ile buluttan en iyi verimin alınmasına çok önem veriyoruz. NAS sistemlerini yaygınlaştırmaya yönelik donanım, yazılım, işletim sistemi ve depolama servisleri geliştirip bu alandaki liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”
ETİKETLER : synology
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun