Bilişim 01 TEMMUZ 2011 / 16:00

Velti, Ortadoğu’ya açılma vizyonunu İstanbul ofisiyle pekiştirdi

Mobil pazarlama ve reklam çözümleri üreticisi Velti, Avrupa’da açtığı ofislerin ardından Ortadoğu bölgesine yönelik stratejik açılım vizyonu çerçevesinde ilk ofisini İstanbul’da faaliyete geçirdi.

[caption id="attachment_29622" align="alignnone" width="455" caption="Velti'nin Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Menelaos Scouloudis"][/caption]

Mobil pazarlama ve reklam çözümleri üreticisi Velti, İstanbul’da kendi teknoloji ve satış merkezini açtığını duyurdu. Haziran başında açılan merkezle Velti, mGage adını taşıyan platformunu Ortadoğu bölgesindeki, sayısı hızla artan müşterilerine daha etkin şekilde ulaştırabilecek.

Velti, Avrupa’daki Londra, Paris, Dusseldorf, Atina, Sofya ve Moskova ofisleri ile başlayan zinciri, Ortadoğu’daki ilk dedike ofisi olan İstanbul halkası ile güçlendirmiş oldu.

Teknoloji ve çözüm tedarikçisi Gantek ile beraber Türkiye'de 2009’dan bu yana kurumsal ve ticarî varlığını sürdüren Velti, İstanbul ofisiyle bölgedeki mobil operatörlerin ve markaların ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamayı, yeni müşteri kazanmayı, marka sadakatini güçlendirmeyi, müşterileriyle yakın ilişki kurmayı ve yenileşimci, etkin ve ölçümlenebilir pazarlama ve reklam programları ile gelirlerini artırmayı hedefliyor. Velti, Telekomünikasyon pazarının önemli oyuncularından olan Avea’ya 2009 yılından beri çözüm ortağı olarak destek veriyor.

Yeni açılan İstanbul ofisi yakında yeni çalışanlarla genişleyecek

Velti’nin Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Menelaos Scouloudis, İstanbul ofisinin açılışı ile ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: “Çok büyük umutlar beslediğimiz Türkiye pazarında bir teknoloji ve satış ofisi açmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Açtığımız bu ofis, dünyanın dört bir yanındaki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama misyonumuzun bir ifadesidir. Mobil pazarlama alanında Türkiye, dünyanın önde gelen ülkelerinden biri. Yeni ofisimiz sayesinde mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendireceğimize ve hızla gelişmekte olan Ortadoğu pazarında sağlam bir yer edineceğimize inancımız tam.”

Haziran başında faaliyete geçen İstanbul ofisi, yeni çalışanların istihdam edilmesiyle genişletilecek. Velti, Türkiye pazarına resmi olarak girişi nedeniyle Mobil Pazarlama Birliği tarafından 28 Haziran’da Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen “İstanbul Mobil Pazar Sohbetleri”nin altın sponsorluğunu da üstlenmiş bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun