Bilişim 19 MART 2015 / 11:30

UXIstanbul 2015 için geri sayım başladı

UXIstanbul 2015 Konferansı kapsamında 28 Nisan’da düzenlenecek panelde, kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik alanında fark yaratacak çözümler aktarılacak.Kullanılabilir ekran tasarımlarının nasıl yapıldığı ve en iyi kullanıcı deneyiminin nasıl yaşatılabileceğinin örneklerle anlatılacağı etkinlik, 28 Nisan 2015 tarihinde Esentepe Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek.

Konferansa iş analistleri, UX ve Usability uzmanları, grafik tasarımcılar, yazılım ve test uzmanları, pazarlama uzmanları gibi farklı iş kollarından 500’ün üzerinde profesyonelin katılması bekleniyor.

UXServices, UXIstanbul 2015 etkinliği ile Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ve Kullanılabilirlik alanının bankacılık, e-business, girişimcilik, bilgi teknolojileri, telekom sektörlerindeki devlerini İstanbul’da ağırlıyor. UXIstanbul, kullanıcı dostu ekranlar ve müşteri deneyimleri tasarlamak isteyen profesyonellere Google, Microsoft, UXPA, Booking.com ve Goldman Sachs'dan gelen uzman konuşmacıların başarı hikayelerini dinleme fırsatı sunuyor.

Kullanıcı Deneyimleri ve Kullanılabilirlik Mercek Altında

Teması “Global UX and Usability Best Practices and Techniques” olan UXistanbul’da, Dünya’dan ve Türkiye’den alanında önde gelen isimler sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik konusunda dünyadaki en iyi uygulamaların mercek altına alınacağı konferansın konuşmacıları şu şekilde:

1. Cory Lebson – President at UXPA

2. Natasha Levitan – UX Lead at Goldman Sachs

3. Lucas Pettinati – UX Director at Google

4. Matt Lea – UX Researcher at Booking.com

5. Pınar Cinali - UXservices Associate Partner

6. Prarthana Johnson – Senior Design Manager Microsoft
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun