Bilişim 30 OCAK 2015 / 15:00

UX Alive Konferansı İstanbul’da düzenleniyor

Userspots, kullanıcı deneyimi (UX) konusunda MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinin ilk UX Alive Konferansı’nı İstanbul’da gerçekleştirecek. ‘ExperienceEverywhere’ (Deneyim Her Yerde) ana teması ile 13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde 13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek konferansta Facebook ve Google gibi internet siteleri de yer alacak.Konferansta, kullanıcı deneyimi ekiplerinin organizasyonlar kapsamında nasıl konumlandırılacağına ilişkin fikirler, kullanıcı deneyiminin markalara neler kazandırdığı gibi konular sektör tasarımcıları tarafından anlatılacak. Konferansta ayrıca Omnichannel, finans, e-ticaret, mobil, dijital medya, içerik, startup ve UX metodolojisi üzerine konuşmalar ve workshoplar düzenlenecek.

Facebook ve Google gibi isimlerin katılacağı konferansta Ashwin Sodhi, CXPartners’in kurucusu Giles Colborn, endüstriyel tasarımcı ve prestijli ödüllerin sahibi Job Jansweijer, Baymard Enstitüsü’nün kurucu ortağı ve e-ticaret raporlaması ismi Christian Holst ve Optimizely Genel Müdürü Matt Althauser’ de yer alacak
ETİKETLER : userspots UX Alive
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun