Bilişim 14 KASIM 2014 / 15:45

Üniversiteliler, Yoga’ları ile poz veriyor

Lenovo’nun “Hayatı Yogala” sloganıyla üniversite etkinlikleri sürerken, turun bir diğer durağı İstanbul Doğuş Üniversitesi’ndeki etkinlikte üniversitelilerle buluşan Pascal Nouma, Yoga tableti ile verdiği ilginç pozlarla, Ashton Kutcher’ın reklam kampanyası için şekilden şekle girerek verdiği pozlara fark attı.

Pascal Nouma, Burcu Esmersoy ve Zaytung’un kurucusu Hakan Bilginer ile birlikte Türkiye çapında yürütülen “Hayatı Yogala” yarışmasının da jüri üyeleri arasında. 15 ilde 34 üniversitede gençlerle buluşacak olan “Hayatı Yogala” etkinliklerinin dördüncüsü, İstanbul Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleşti. Pascal Nouma’nın konuk olduğu etkinlikte öğrenciler Yoga ürünleri ile kamera karşısına geçip renkli pozlara imza attılar. Pascal, “Hayatı Yogala” kampanyasını da çok eğlenceli bulduğunu belirterek “Teknolojiyi seviyorum, Lenovo’nun projektörlü yeni tableti Yoga Tablet 2 Pro’yu heyecanla bekliyorum” dedi

Pascal, aralarında Ashton Kutcher’ın geçtiğimiz ay rol aldığı birbirinden komik reklamların özel gösterimini de sundu.

“Hayatı Yogala” yarışmasının jüri üyesi olan Pascal Nouma, Burcu Esmersoy ve Hakan Bilginer ile birlikte, Lenovo Yoga ürünleri ile en yaratıcı pozu veren üniversiteliyi seçiyor. Kampüs’te çektirdiği ve http://hayatiyogala.com/ internet adresine yüklediği fotoğrafla yarışmaya katılan herkes, 3 arkadaşının da adını veriyor. Yarışmayı kazanan kişi ile birlikte adını verdiği 3 arkadaşı da Yoga tablet kazanıyor. Kampüste poz vermeyenler de aynı imkanlarla internet sitesi üzerinden yarışmaya katılabilir.

 
ETİKETLER : lenovo yoga
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun