Bilişim 11 MART 2015 / 13:57

Uluslararası alım heyetleri CeBIT Bilişim Eurasia'ya ilgi gösteriyor

Avrasya’nın bilişim platformu CeBIT Bilişim Eurasia, yurtdışı alım heyetlerinden büyük ilgi görüyor. Her yıl İstanbul’da gerçekleşen fuarda bu yıl; Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika ülkelerinden katılım bekleniyor.İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Avrasya’nın bilişim platformu CeBIT Bilişim Eurasia için yurtdışı alım heyetleri ve yurtdışı ziyaretçi programlarına başlandı.

Deutsche Messe / Hannover Fairs Turkey Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer, Türkiye’ deki bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün küresel ölçekte rekabet gücünü arttırması için gerekli olan platformu CeBIT ile desteklediklerini, bu yılki yurtdışından gelecek olan Alım Heyetleri ve Yurt Dışı Ziyaretçi programlarını şimdiden başladıklarını söyledi. Halihazırda yapılan uluslararası tanıtım çalışmalarına ek olarak bu yılki hedef ülkeler arasında Avrupa’dan Almanya; Hollanda, Fransa, İspanya, İngiltere, Polonya, Hırvatistan ve Bulgaristan’ın Türki Cumhuriyetlerden, Azerbeycan, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nin Ortadoğudan; Iran, Birleşik Arap Emirlikleri; Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, İsrail, Ürdün ve Lübnan’nın Afrika coğrafyasındandan Libya, Etiyopya, Chad ve Sudan’ın Uzakdoğu’dan da Çin, Hindistan, Güney Kore, Taiwan ve Japonya’nın yer aldığını ve bu ülkeleredeki Alım Heyeti Programlarına şimdiden başladıklarını söyledi.

Yeni konsepti ile geçtiğimiz yıl itibarıyla tamamen profesyonel iş dünyasına hizmet veren ticari iş birliklerini yapıldığı ticari bir platforma dönüşen CeBIT Bilişim Eurasia’da bu yıl öne çıkacak konular arasında, ERP & Ticari Çözümler, CRM, BI & Enterprise, İletişim & Ağ, Araştırma & İnovasyon ve Güvenlik konularına odaklanan firmaların mobil ekonomi, eğitim, sağlık, finans, e-ticaret, e-devlet, güvenlik ve akıllı şehirler gibi çeşitli dikey pazarlara yönelik çözümlerini karar vericilerle buluşturuyor.

Yeni pazarlara ulaşmanın en etkili yolu

2023 yılında en büyük ilk 10 ekonomi arasına girmeyi hedefleyen Türkiye'de Bilişim, teknoloji ve haberleşme sektörünün önemli bir rolü olacağını ve CeBIT Bilişim Eurasia ile bu sürece katkı sunmayı amaçladıklarını belirten Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel; "Türkiye ve çevresi Bilişim, teknoloji ve haberleşme sektörü tedarikçileri için yüksek büyüme potansiyeline sahip bir pazar olarak öne çıkıyor. CeBIT Bilişim Eurasia ile katılımcılara bu pazara ulaşarak karar vericilerle doğrudan bağlantı kurmanın en kolay yollarından birini sunuyoruz” dedi.
ETİKETLER : Bilişim CeBIT
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun