Bilişim 23 ARALIK 2011 / 11:47

Türk Telekom'un akşam 7'den sabah 7'ye kampanyası ebedi oldu

Türk Telekom’un “7’den 7’ye Bedava Kampanyası”, müşterilerden gelen talep üzerine kalıcı hale geldi. Alınan bu karar ışığında Türk Telekom hattı olan tüm bireysel müşteriler herhangi bir başvuru veya ek ücret olmadan akşam 7'den sabah 7'ye evden, ev ve iş telefonu numaralarını ücretsiz arayabilecek.

Bu imkan hem şehiriçi hem şehirlerarası numaraları ararken geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, ‘Akşam 7’den sabah 7’ye Bedava kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kampanyayı kalıcı hale getirdik. Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun